en
en
Kontakt

Dostawa kart podarunkowych

Polska Organizacja Turystyczna zwraca się z zapytaniem ofertowym na dostawę kart podarunkowych. Nr postępowania 60/4/2020/MW. Termin składania ofert: do 25.11.2020 r.
Czytaj więcej

Prowadzenie biura prasowego na potrzeby promocji, informacji i edukacji dla Oddziału Zamiejscowego ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego POT

Oddział zamiejscowy ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego zwraca się z zapytaniem ofertowym, którego przedmiotem jest: świadczenie usług celem prowadzenia biura prasowego na potrzeby promocji, informacji i edukacji dla Oddziału Zamiejscowego ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego Polskiej Organizacji Turystycznej. Termin składania ofert: 24 listopada 2020 r. do godz. 23:59.
Czytaj więcej

Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych na potrzeby promocji, informacji i edukacji dla Oddziału Zamiejscowego ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego POT

Oddział zamiejscowy ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego zwraca się z zapytaniem ofertowym, którego przedmiotem jest świadczenie usług celem prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych na potrzeby promocji, informacji i edukacji. Termin składania ofert: 24 listopada 2020 r. do godz. 23:59.
Czytaj więcej

Prowadzenie biura prasowego na potrzeby promocji, informacji i edukacji dla Oddziału Zamiejscowego ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego POT

Oddział zamiejscowy ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego zwraca się z zapytaniem ofertowym, którego przedmiotem jest: świadczenie usług celem prowadzenia biura prasowego na potrzeby promocji, informacji i edukacji dla Oddziału Zamiejscowego ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej

Usługa promocyjna Polskiego Bonu Turystycznego obejmująca łącznie dwie części: 1. Przygotowaniu działań promocyjnych i ustalenie planu działań związanych z Polskim Bonem Turystycznym. 2. Realizacja planu działań promujących Polski Bon Turystyczny.

Oddział zamiejscowy ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego zwraca się z zapytaniem ofertowym, którego przedmiotem jest: „Usługa promocyjna Polskiego Bonu Turystycznego” obejmująca łącznie dwie części:1. Przygotowaniu działań promocyjnych i ustalenie planu działań związanych z Polskim Bonem Turystycznym. 2. Realizacja planu działań promujących Polski Bon Turystyczny.
Czytaj więcej

Dostawa w formie leasingu operacyjnego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem (z opcją wykupu) oraz ubezpieczenia na czas trwania leasingu dla Oddziału zamiejscowego ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna zwraca się z zapytaniem ofertowym na: Dostawę w formie leasingu operacyjnego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem (z opcją wykupu) oraz ubezpieczenia na czas trwania leasingu dla Oddziału zamiejscowego ds. obsługi i promocji Polskiego Bonu Turystycznego Polskiej Organizacji Turystycznej.
Czytaj więcej
Do góry