en
en
Kontakt

POT promowała polską ofertę turystyczną na targach w Austrii

Pod hasłem „Poznawaj świat bezpiecznie” odbyły się 5 listopada w Austrii wirtualne targi zorganizowane przez firmę Aviareps. W wydarzeniu brał udział dyrektor Zagranicznego Ośrodka POT w Wiedniu Włodzimierz Szeląg, który w swoim wystąpieniu zapraszał do odwiedzenia Polski i zapoznania się z możliwościami spędzenia aktywnego urlopu.

Targi Aviareps

Organizowane przez Aviareps pod hasłem „Poznawaj świat bezpiecznie” targi umożliwiły branży turystycznej, w czasach pandemii Covid-19, wymianę informacji, pielęgnację kontaktów zawodowych i stały się niezwykle dogodną platformą prezentacji planów urlopowych. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii pozwoliło stworzyć nowy system prezentacji turystycznych i spodobało się zarówno wystawcom jak i zwiedzającym.

W targach brało udział 16 wystawców i około 200 odwiedzających reprezentujących austriackie biura podróży, w tym między innymi TUI, Ruefa Reisen, Verkehrsburo, Gruber-, Mader czy Reisen. Dla zwiedzających targi przygotowano nie tylko interesujące prezentacje, ale i rozlosowano atrakcyjne nagrody. Wystawcy gościli zwiedzających na swoich stanowiskach oraz na żywo prezentowali swoje atrakcje w specjalnie przygotowanym audytorium.

Goście mieli możliwość uprzedniego ustalenia terminów spotkań. Na stanowisku obok rozmów telefonicznych i czatów, zwiedzający mogli obejrzeć prezentowane video, wymienić wizytówki lub pobrać udostępnione przez wystawcę prospekty. Zwiedzający mogli też spotykać swoich znajomych i partnerów zawodowych w ramach spaceru po terenie targów. Wystawcy mieli możliwość swobodnego przemieszczania się po ekspozycji nawiązując nowe kontakty i zapraszając zwiedzających do odwiedzenia swojego stanowiska.

Polskie stoisko obsługiwane było przez dyrektora Zagranicznego Ośrodka POT w Wiedniu Włodzimierza Szeląga i prezes warszawskiego biura Travel Projekt Joannę Montenarh. Przesłaniem wiodącym polskiego wystąpienia było zaproszenie do odwiedzenia naszego kraju i zapoznanie się z możliwościami spędzenia aktywnego urlopu. W prezentowanym materiale znalazły się również informacje dotyczące turystyki miejskiej i kulturowej oraz MICE. Dla gości stoiska przygotowano wykład na żywo, teksty informacyjne, grafiki i prospekty ze zdjęciami.

 

Do góry