en
en
Kontakt
Przykładowa publikacja z kampanii promującej kempingi

POT promował polskie kempingi Niderlandach

Polska Organizacja Turystyczna przeprowadziła w grudniu bardzo udaną akcję promocyjną, zapraszając Holendrów do odwiedzenia w nadchodzącym sezonie kempingów na Dolnym Śląsku. Akcję przeprowadzono z holenderską organizacją ACSI specjalizującą się w turystyce kempingowej.
Czytaj więcej
Kampania chopinowska na rynku chińskim

Kampania chopinowska na rynku chińskim zakończona z ponad 165 milionami wyświetleń

Zakończyła się prowadzona przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie trzymiesięczna kampania promocyjna na platformie Tuniu – jednym z wiodących internetowych biur podróży i portali turystycznych w Chinach. Celem działań informacyjnych było zapoznanie chińskich odbiorców z atrakcjami turystycznymi Polski związanymi z Fryderykiem Chopinem oraz propozycje przykładowych tras zwiedzania naszego kraju.
Czytaj więcej
Uczestnicy świątecznych warsztatów kulinarnych

ZOPOT w Pekinie zorganizował świąteczne warsztaty kulinarne

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie sprowadził prawdziwie polską, świąteczną atmosferę w samo centrum Pekinu. We współpracy z Ambasadą RP w Pekinie oraz Polskim Instytutem zorganizowano cykl warsztatów o tematyce bożonarodzeniowej z pieczeniem i dekorowaniem pierników w roli głównej.
Czytaj więcej
Jan Błoński

Odszedł Jan Błoński

Z głębokim żalem żegnamy Jana Błońskiego, prezesa Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, postaci niezwykle znaczącej dla polskiej turystyki. Miał 71 lat. Zmagał się z powikłaniami wywołanymi infekcją wirusem Covid-19.
Czytaj więcej
Igrzyska Europejskie 2023 w Krakowie i Małopolsce

Turystyka zyska na Igrzyskach Europejskich

Po ustaniu epidemii koronawirusa turystyka przyjazdowa do Polski będzie potrzebowała silnego impulsu i pomocy w odbudowie. Polska Organizacja Turystyczna upatruje takiej szansy w fakcie, że w 2023 r. w Krakowie i Małopolsce odbędą się Igrzyska Europejskie.
Czytaj więcej
Okładka raportu o turystyce rowerowej

POT prezentuje nowe badanie jakościowe popytu na turystykę rowerową

Polska Organizacja Turystyczna udostępnia nowy raport na temat turystyki rowerowej. Tym razem prezentujemy pogłębioną perspektywę osób uprawiających turystykę rowerową, w tym m.in.: dotychczasowe doświadczenia związane z wyjazdami rowerowymi, ocenę dostępnej w Polsce infrastruktury oraz oczekiwania wobec ofert wyjazdów na rowerach.
Czytaj więcej
Targi Aviareps

POT promowała polską ofertę turystyczną na targach w Austrii

Pod hasłem „Poznawaj świat bezpiecznie” odbyły się 5 listopada w Austrii wirtualne targi zorganizowane przez firmę Aviareps. W wydarzeniu brał udział dyrektor Zagranicznego Ośrodka POT w Wiedniu Włodzimierz Szeląg, który w swoim wystąpieniu zapraszał do odwiedzenia Polski i zapoznania się z możliwościami spędzenia aktywnego urlopu.
Czytaj więcej
Do góry